Sokakta Çelimsiz Düşmüş Yavru Kedi

Butterfly88

Dün sokakta yavru bi kediye rastladım. Çok zayıf ve üşüyordu. Eve getirdim kediyi cok zayif, biraz halsiz ve sesi kısık gibi. Ishal değil, iştahı da cok açık, tuvaletini de rahat yapıyor. Veterinere goturmeden once yapabilecegim bir sey var midir? Cok fazla evde bakamam, su an bir sahip arıyorum.

10 CEVAP

Butterfly88

Tesekkurler cevabiniz icin. Umarim bulabiliriz güzel bi yuva.Mamayi krıştırıp veriyorum neyseki istahi gayet iyii.

orhdoner

Polivit ya da imuneks şurup da toparlamasına yardımcı olur eğer alabilme imkanınız varsa verebilirsiniz Allah razı olsun sizden kurtarmışsınız Allah vicdanlı merhametli insanlarla karşılaştırsın o çocuğu da inşallah 🥰

septikbaykus

orhdoner in yazdığını yazmaya gelmiştim. Polivit + imuneks

simbakedi

aslında bir süre kuru mama-yaş mama karışımı verseniz kısa zamanda toparlar. umarım bir yuva çıkar çok küçükmüş kış da geliyor :(

Warriorsans

Umarım güzel bir yuva bulunur çok güzel bir bebekmiş

Sindycan

2 hafta önce bulduğum yavru kedinin aynısı olması peki... inşallah haftaya gelip alacaklar yuva bulduk ona. siz de et tavuk haşlayıp verebilirseniz çok çabuk toparlar kendini. en kısa zamanda kalıcı yuvası da olur umarım, şansları bir olsun :)

İmmunol kesinlikle 10/10 bu tip şeyler için. Evde tavuk ciğer vs de haşlayıp verebilirsiniz o da iyi gelir. Umarım güzel bir yuvası olur.

Anonymus297519

Polivit çok iyi gelecektir veya vet plusun minik vitaminleri var yavrular için o da kilo almasına yardımcı olur🐾inşallah güzel bir yuvası olur miniğin 🙏🏻

Butterfly88

Hepinize ayrı ayrı cevaplarınız icin teşekkür ederimm. Tavuk/ ciğeri deneyeceğim ve söylediğiniz ilaçlara da bakacağım. Cok teşekkürler tekrar🥰

PnrSvl

Gözleri kapanmamış. Sanırım sadece aç kalmış. Yediği müddetçe sorun yok