Gimcat Nutripockets Malt

Cook

Son 6 7 aydır malt macunuyla sıkıntı yaşıyoruz.Piyasadaki neredeyse tüm markaları denedim,yaş mamayla,patisine sürerek,parmağımla ağzına sürerek vs birçok yol denedim ama bir türlü yemiyor.Son birkaç haftadır dışkısında hiç tüy görmedim.Malt kullanmadan sadece bu ürünü vererek idare eden var mı,işe yarıyor mu?Daha önce böbrek rahatsızlığı geçirdiği için ödül maması vermiyoruz normalde,sadece cd yaş mama yiyor,başlarsak kaç günde bir ne kadar vermemiz yeterli olur?Trixie,beaphar,gimcat,dr clauder's,bolovia,diafarm,vets plus,biopetactive denedim şimdiye kadar.Bunu da deneyebilirsin dediğiniz markalara açığım.Nutripocekts etkili olmazsa vedanın tablet olanlarından kullanmaya başlayacağım fakat gözüm yemiyor her gün onu vermeyi.Hali hazırda zaten bir tablet yutturuyorum her gün

9 CEVAP

Lils

Çim deneseniz? Ödül maması olduğu için pek işe yarayacağını sanmıyorum.

Ozge00

Zoovital denememissiniz ona da bakabilirsiniz. İlk başta kokluyor ama yemiyor. Ben patisine süre süre her gün 3 4 haftada alıştırdım. Yine kendisi tüpten yemiyor ben kaseye sıkıyorum veya elimden yediriyorum. Tüpten asla yalayıp yemiyor.

Kediasigi4

Biofeline öneririm ayrıca vitamin ve malt birleşik bu üründe

BusraLuti

Bu tarz ürünlerin malt kadar etkili olduğunu düşünmüyorum. Daha önce kullandım ama yanında maltta verdiğim için ürünün tek başına ne kadar yeterli olduğu konusunda net bir yorum yapamayacağım. Ama kullanırken dışkısında ekstra fazla tüy çıktığını görmedim.

duman_cat_world

Zoovital çok seviliyor seçici kedilerin bile severek yediği bir marka... Deneyebilirsiniz🙏

Kediniz uzun tüylüyse nutripockets tek başına yeterli olmaz.

duman_cat_world

Bir de biofeline tavsiye edebilirim..
Zoovital ve biofeline de yemezse nutripockets deneyebilirsiniz.

duman_cat_world

Bolovia da denemissiniz zaten bu malt ayda 4 kez falan veriliyor bence yedirilebilir.

Cook

Çimden korkuyor,yanına gidip vuruyor sadece.Koparıp yedirmek istediğimde de koklayıp vazgeçiyor

Cook

Patisine sürerek asla yediremiyorum,sürdüğüm patiyi kaldırıp sağa sola sürtüyor temizlenene kadar delirmiş gibi davranıyor.Sadece tırnaklarının arasına geçenleri yalayarak temizlemek zorunda kalıyor.Burnuna,koluna,patisinin üstüne denedim,parmağıma sıkıp ağzına sürünce de dilini dışarı çıkarıp düşene kadar kafayı sallıyor.Markaya bakacağım teşekkür ederim