Kum Küreği Öneriniz Var Mı?

duman_cat_world

Merhaba💕 2 yıldır aynı kum küreğini kullanıyorum. Bir süre önce de sapı kırıldı. Eskidiği, kirlendiği ve kırıldığı için yeni bir kürek lazım. Bugün petlebi üzerinden mama siparişi vereceğim petlebi’de satışı mevcutsa ve uygun fiyatlı olursa çok sevinirim. Hatta link atarsanız çok iyi olur, sağlam bir kürek arıyorum😊🙏

7 CEVAP

Renklipati

Fiyatını tam hatırlamıyorum fakat gerçekten çok iyi küreğim üstelik ufacık idrar tanelerini bile alıyor ve dayanaklı trixe dar aralıklı kedi küreği olarak geçiyor

duman_cat_world

GÜNCEL 🐾

dilanbulent

Trixie markasının dar aralıklı küreğini tavsiye ederim kesinlikle. 1 yıldır kullanıyorum çok sağlam bir plastiği var ve en önemlisi en küçük çişli taneleri bile alıyor. Tabii bu küreği kullanmanız için ince taneli kum kullanmanız gerekiyor.

duman_cat_world

@Renklipati
Acaba link atabilir misiniz iki farklı model var hangisi bilemedim 🤷‍♀️

Renklipati

https://www.***********.com/trixie-kedi-kumu-kuregi-dar-aralikli-p-PTDBM4050?magaza=**************

Renklipati

Sansürledi yine siteyi ayırıp ayırıp atıyorum sen birleştir..
https://www.************.com/trixie/kedi-kumu-kuregi-c-60006994

Renklipati

Hep si bura da