Exclusion Mama İçeriği

Enre06

Kedimin iştahı az tüy dökümü mevcut o yüzden iştahla yiyeceği mama arıyorum nd balkabağı kullanıyorum denemek istedim tester marka aldım ilk tepkisi güzeldi içeriği çok detaylı bulamadım kullanan araştıran var mı ben kaliteden yanayım o yüzden araştırıyorum 🙏🏻

6 CEVAP

Baliminannesii

Benim kedilerde de tüy dökümü azaldı. Zaten tek bir mamada sabit kalmak yerine bittikçe değiştirmek lazım 12 kg aldım şuan memnunuz. Rotasyonunuza ekleyebilirsiniz

duman_cat_world

Yani içeriği yeterli. Kediniz de sevdiyse kullanılabilir 🙏

Palyaco

6 aydır exclusion kullanıyorum tek geçerim kedimin en sevdiği mama sağlık açısından çok iyi bağışıklık kuvvetlendirici ve uriner destekleyici kullanan herkes memnun ilk tavsiye edenlerdenim

Enre06

İçerik olarak baktığım da %20 -30 kısmı belli o yüzden tedirgin oldum

Palyaco

15 farklı mama denedim benim kedime cok iyi geldi yorumlara bakabilirsiniz Akdeniz besinleri olması çok iyi ilk alanlardanim ve önerdiğim herkes teşekkür etti

Palyaco

Tüy dökümünü cok iyi geliyor birde cok severek yiyiyor en önemlisi o