Karındaki Tüylerin Seyrekleşmesi

Kedimin göbeğindeki tüyler seyrekleşmiş. Corona pozitif kendisi. Sarkma vs yok, canavar gibi yiyiyor, enerjisi de yerinde çok şükür. Ama aklıma takıldı. Neden olabilir? Mantar ya da onun gibi bir şey değil. O bölgedeki tüyler seyrekleşmiş ve alttaki pembe derinin rengi az buçuk seçiliyor. Orayı çok sık yalama ya da kaşıma gibi bir durum yok. Fotoğrafını çekemedim pek rahat durmadı. Gündüz göbeğini yaya yaya yattığı bir saatte rahat rahat çekmeyi planlıyorum.

3 CEVAP

Palyaco

Kullandınız mama alerji yapıyor olabilir deride penbelik kızarıklık varsa

Anonymus297519

Tüylerini koparıyor olabilir mi 🤔

@Riarbiy hayır. Aşırı bir yalanma ya da yalanırken kemirme yok. Hafif seyrekleşmiş tüyler