Kedim Elimi Emiyor

Relarty

yavru kedim 2 gündür geceleri uyanip elimi emmeye çalışıyor uyuyor. Annesini mi özlüyor?

4 CEVAP

Anonymus297519

Annesinden erken ayrılmış olabilir veya iç güdüsel olarak da yapıyor olabilir 🐾

Dkd

Bebeklerdeki emme refleksi gibi düşünebilirsiniz. Bir süre geçmeyecektir büyüdükçe bırakacaktır.

Vejnurs

Merhabalar ben kedimi 5 haftalıkken sahiplenmiştim o zaman parmaklarımı emmeye başlamıştı şu an 6.5 aylık hala devam ediyor :) veterinerimiz anneden çok küçük ayrıldıklarında ki travmaya bağlı olur demişti.

melays

merhaba, benim kedimde sahiplendiğim günden bu yana sürekli tişörtümü emerek uyuyor. veterinere sorduğumda uyumak için rahatlama yöntemi olarak yapıyor dedi. şu an 1.5 yaşında hala daha emiyor