Kedi İç Dış Parazit Hap Olarak Kullananlar Bakabilir Mi

35sila35

Merhaba exotic shorthair 1 yaşında 3.5 kilo civarında evden çıkmayan ve sadece nd mama yiyen kedim için aşı yerine iç dış parazit hapına dönmek istiyorum hangi marka almalıyım ve nasıl kullanmalıyım tecrübesi olan bilgi verebilir mi haplar etkili oluyor mu

9 CEVAP

Lils

Hap sadece iç parazit için guadreks kullanıyoruz biz

Anonymus297519

İç parazit hap olarak tenizol aldım yarım yarım 2 günde verdim dış parazit olarak hekimimiz bayer kullanmıştı

Lils

Tahminen 4 - 4.5 kilo bir kedim var. Yarısını veriyoruz

35sila35

Dış parazit damlası olarak ne kullanıyorsunuz acaba

hannnngggg

iç dış parazit hapı diye birsey yok hap iç parazitler icin dış parazit icin yine damla veya enjeksiyon yapmanız gerekiyor onlarda zaten hem içe hem dışa etki ediyor bir taşla iki kuş mantıgı bence ense damlası uygulamak daha iyi hap yutturması inat bir kediyse stres kaynağı

gizemdr

İç parazit için caniverm marka hap veriyorum. Sorun yaşamadık hiç

gizemdr

Hep gittiğimiz veteriner hakimden temin ediyoruz

Merve7

Vetenirerden temin edin ve ondan isteyin bence

buusracikk

Marka olarak bilmiyorum ama iç parazit için bende hap kullanıyorum enjeksiyona göre hem daha etkili hem kedilerimi zorlamıyor