Erkek Kedi Kısırlaştırma Sonrası

sel76

Merhaba, erkek kedim dün kısırlaştırma operasyonuna girdi. Eylül ayında da bir yaşına girdi ve son bir aydır eve idrar bırakıyordu. şuan kendine geldi fakat bir kaç yere tekrar idrar bıraktı ve şuan bir yastıkla çiftleşmeye çalışıyor bu durum geçici mi?

2 CEVAP

Dkd

Öğrenilmiş alışkanlıkları bir süre tekrarlayabiliyorlar diye biliyorum. Şu an yapması normaldir bana kalırsa. Ama fazla uzun süreye yayılırsa veteriner hekiminize danışabilirsiniz.

Anonymus297519

Alışkanlık olduğu için yapıyor arkadasın dediği gibi suan normal ama uzun vade de veterinize danışın🙏🏻