Biofeline’den Yeni Ürün!! | Calming+S Tablet

duman_cat_world

Selam patili dostlarım 💕
Biofeline yeni bir ürün çıkarmış. Calming+S tablet doğal içerikli sakinleştirici bir ürün. 75 tablet içeriyor. İçeriğini beğendim.

16 CEVAP

duman_cat_world

İşe yarar mı bilemiyorum. Postun linkini buraya bırakıyorum inceleyebilirsiniz💐💕🙏

https://www.instagram.com/p/CVmyu45MZAx/?utm_medium=copy_link

Palyaco

Biofeline apex firması vest plus ta üreten firma biolefine gelmez petlebiye

Poncimin

@Palyaco

Tam aynısını dicektim siz demişsiniz :D

Katılıyorum bence de gelmez bu yüzden, aynı firmaya ürettiriyorlar. Gelmesi Vets Plus satışlarını etkiler.

Poncimin

Vitamin D3: 164 mg/kg, Kediotu: 6 gr/kg Kantaron: 10 gr/kg, Limon Otu:10 gr/kg, L-triptofan: 20 gr/kg, Çay Otu: 12 mg/kg, Papatya: 3gr/kg, Biberiye: 2gr/kg, Keten tohumu: 3gr/kg.

İçeriği böyleymiş, ben içeriğini beğendim. Güzel duruyor, bu tarz tabletler bence macunlardan daha etkili oluyordur ama yine de ne kadar etkisi olur bilmiyorum denemedim hiç. Mesela gimcat relax macun:

Bitkisel Yan Ürünler
Katı ve Sıvı Yağlar
Maya (%1 Beta Glukan İçerir)
Süt ve Süt Ürünleri
%0,7 Öğütülmüş Acem Lalesi
%0,04 Öğütülmüş Sarı Kantaron

Acem lalesi ve Sarı Kantaron ile sakinleştirici özellik yarattıklarını söylemişler ama miktarları daha az, macun kıvamı vermek için farklı ürünler de eklemeleri gerek sonuçta. Ama bu tarz tabletler direkt sakinleştirici etkisi olan maddeler içeriyor ve öylece üretiliyor bu yüzden daha etkili olur bence. Denenebilir.

duman_cat_world

@Poncimin
Değerli yorumunuz için teşekkürler😌💕🙏

Çok da ucuz bir tablet değil, hele kullananlar olsun yorumlarını okuyalım işe yarıyorsa alırız. Para tasarrufu:)

duman_cat_world

@Gimlihanim
Ne demek💕 Genelde bu tarz sakinleştiriciler pek işe yaramıyor, bu yarayacak mı merak ediyorum açıkçası :)

duman_cat_world

Bi de petlebi biofeline ürünlerini satsa😌😌

Ozge00

İnşallah işe yarıyordur çünkü biliyorum ki benim gibi kedisi surekli panik stres içinde olup fayda eden bir ürün henüz bulamamış çok kedi sahibi var.

duman_cat_world

@Ozge00
Evet benimki de veterinere giderken çok yıpratıyor kendini stres oluyor :( İşe yarasa ne güzel olur🙏 Aslınsa en basit yol içine kedi nanesi koysalar etki etme oranı artar bence🤷‍♀️🙈

duman_cat_world

@Poncimin
Valal oyle dusunmemistim :D Peki siz calming+s tabletler hakkında ne düşünüyorsunuz?😌🙏

Gimlihanim

Biofeline ürünlerinden genel olarak memnuniyet oldukça fazla. Bakalım bu nasıl olacak. Merakla bekliyorum. İlerleyen zamanlarda bir deneriz belki.

@duman_cat_world size de çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için 🙏🏻😊

teddybal

https://apexilac.com/urunkategori.php?id=177

Dediğiniz Apex bu mu, bu değilse markalarımız diye gösterdiği bir websitesi var mı bir bakmak istiyorum da hangileri onların?

duman_cat_world

@Seymaaacaan
Aynen öyle :) Biz malum öğrenci olunca bunu da deneyelim diyerek sayısız ürün deneyemiyoruz, bütçe kısıtlı. Hatta geçenlerde gezerken çok beğendiğim bir çantayı almak yerine gittim Duman’a yaş mamalar aldım hehe😌 Halbuki çantamın fermuarı bozulmuştu, ihtiyacım vardı aslında. Söz konusu kediler olunca akan sular duruyor:))

Seymaaacaan

Yeni çıktığı için henüz kimse kullanmıyordur bence🙈 en kısa sürede kullanıcı yorumlarını görürüz diye düşünüyorum😁

Merve7

Ben böyle ürünleri çok yapay buluyorum uygun değil bana göre