Ankara’da Göz İçin Veteriner Tavsiyesi

rosevaliant

Merhabalar, Ankara’da göz konusunda uzman olan veteriner tavsiye edebilir misiniz? Kedimin sol gözünde bir buğuluk var, bir de üçüncü göz kapağı olduğunu tahmin ettiğim bir tabaka gözünün yarısını kapatıyor. Yaşadığım yerdeki veterinerler çok bir şey anlamadı. Ben de internetten araştırdım ama çok bir şey bulamadım. Sol gözünün görmediğinden şüpheleniyoruz. Işık vurunca sağ gözü gibi parlamıyor, göz bebeği de diğer gözü gibi ışığa bir tepki vermiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

8 CEVAP

AdaCoco

Öncelikle geçmiş olsun. Kedinizin durumu hakkında pek bir bilgim yok. Dorukgiller Veteriner Kliniği’nde bu konuda uzman var mı bilmiyorum fakat bir uzmana yönlendirirler büyük ihtimalle. İnternetten telefon numaralarını bulup arayabilirsiniz. Orada uzman hekim varsa oraya da götürebilirsiniz ama pek zannetmiyorum.

yalkuzak

merhaba, dışkapıda devlet fakültesinde irem hanım var alabilirseniz ondan randevu alın göz alanında uzmanmış, bizi de böyle bir problemde kendisine yönlendirmişlerdi.

Cook

Vtm,petcode ya da fakültede bulabileceğinizi düşünüyorum fakat üçünü de asla önermem,bir ihtimal fakültede denenebilir fakat onların da randevu sistemleri vs çok sıkıntılı.İlgivetpolü arayarak durumunu anlatırsanız sizi gerekli şekilde bilgilendirir ya da duruma göre muayeneye çağırırlar diye düşünüyorum.

Lavinia17

pet level klinigine instagramdam mesaj atabilirsiniz eğer yeterlilerse gelin derler diye düşünüyorum

yalkuzak

merhaba, dışkapıda devlet fakültesinde irem hanım var alabilirseniz ondan randevu alın göz alanında uzmanmış, bizi de böyle bir problemde kendisine yönlendirmişlerdi.

yalkuzak

merhaba, dışkapıda devlet fakültesinde irem hanım var alabilirseniz ondan randevu alın göz alanında uzmanmış, bizi de böyle bir problemde kendisine yönlendirmişlerdi.

yalkuzak

merhaba, dışkapıda devlet fakültesinde irem hanım var alabilirseniz ondan randevu alın göz alanında uzmanmış, bizi de böyle bir problemde kendisine yönlendirmişlerdi.

yalkuzak

merhaba, dışkapıda devlet fakültesinde irem hanım var alabilirseniz ondan randevu alın göz alanında uzmanmış, bizi de böyle bir problemde kendisine yönlendirmişlerdi.