Kedimin Kumunun Yaninda Bulduğum Nem Böceği ( Lütfen Bu Soru Dikkate Alinsin )

Benim1kedimvar

Kedimin kumu banyonun yaninda duruyor . simdi kumunu temizlerken nem böceği buldum . aklima hemen bocekten zehirlenen yavrucak kedi geldi ( burada sorulmustu ) cok korktum annemi cagirdim hemen . annem de bu nem bocegi dedi . simdi baktim felç edebiliyomus ve ayakkabıların içinde de oluyomus.

Bana verebileceginiz tavsiyeler ve deneyimleriniz var mi ?

7 CEVAP

KedimVar

Her evde vardır herhalde. Bizim evde de var (çok az) ben hiç aldırmıyorum :P

Minnak53

Ya dün akşam banyoda bende bundan buldum önce kene sandım sonra baktım değişik uzun birşey peçeteyle aldım attım valla 2 tane biri büyükçe diğeri küçük sıcaklardan mı anlamadım hatta bugün marketten böcek tableti alıcaktım banyoya koymak için unuttum sizde alın ama kedinizin asla ulaşamayacağı bir yere koyun ben banyomda gördüm oraya lavabo altında koyucam küçük wc yi minnağa tahsis ettim orayı kullanmıyoruz orda daha görmedim ama bende huylandım valla arkadaşlar napalım yardımcı olsanıza bize :/

Sirinkedisever

Diğer adı gümüş böceği Buişe yarayabilir.

karanili

benim kedim böcekten zehirlenmişti fakat çiyandı ve kedim onunla baya bir oynayıp param parça etmişti eğer sizinki oynamadıysa sıkıntı olacağını düşünmüyorum

Minnak53

Yaz aylarında böcüler oluyor ama bende ilk defa bu sene gördüm

Cotontzu_Siri

Ben çok görüyorum bunlardan, minicikler. Umursamıyorum bile.

Benim1kedimvar

???????