Steril Yaş Mama Öneri

Pikapru

Merhaba pro plan kısırlaştırılmış yaş mama veriyorum bazen de gourmet ama gourmetin içeriği pek iyi değil sanırım. Önerebileceğiniz başka yaş mama neler var teşekkürler şimdiden

5 CEVAP

Dkd

Gimcat
schesir
felicia konserve
nutri feline
reflex essential serisi
Nd
Naturea
Bunlar önerebileceğim temiz içerikli orta/yüksek fiyat yaş mamalar. Araştırıp birkaç markayı dönüşümlü kullanabilirsiniz. Tek markada sabit kalmamanız daha iyi olur.

Warriorsans

İki mamada içerik olarak hiç başarılı değil bence. Uygun fiyatlı olarak felicia ve gimcat markasına bakabilirsiniz biraz daha yüksek fiyata n&d, schesir, nutri feline, exculusion gibi markalar başarılı. Yaş mama alırken içeriğindeki et oranının Yüksek olması, şeker vs tatlandırıcı içermemesi, Çin tarçını zamkı gibi katkılar içermemesine dikkat edebilirsiniz. Ayrıca jöleli yaş mamalar uzun vadede diş sorunlarına yol açabiliyor o yüzden jölesiz tercih etmek bence daha mantıklı. Birde özellikle sokak hayvanları için naturea markasının yaş mamalarını tercih ediyorum 4 lü 400 gr lık mamalar 20 TL’yi indirimde şimdi sanırım 24 TL olmuş onlara da bakabilirsiniz sokak beslemesi de yapıyorsanız.

duman_cat_world

Gimcat
Nutri
Felicia konserveleri
Schesir
Animonda carny ocean
Mera
N&D

En güzel yaş mamalar. Pro plan de hiç kaliteli değil.

orhdoner

Schesir suda haşlanmış olan çeşidinden veriyorum çok memnunum içeriği gayet güzel bakabilirsiniz isterseniz

Pikapru

Çok teşekkür ederim hepsine içerikleriyle bakacağım dediğiniz şeylere de dikkat ederek