Golosi Mama

Merve7

Merhaba golosi mama hakkında ne düşünüyorsunuz ev ve sokaktaki kedileri için aynı mamayı kullanmak isteyen arkadaşım adına soruyorum içerik olarak yeterli midir 🦋🤍

6 CEVAP

Poncimin

Bazı mamalarındaki et oranı az, genel içeriği idare eder. Bir de var mı bilmiyorum ama ilaveler kısmını göremedim. Alınabilir ama yeterli bir mama değil bence. Happy Cat daha iyi onu tercih ederim. Genel içeriği çok daha iyi, 4 kg 226 TL yani kilosu 56 TL civarında oluyor. (yeni paket tasarımlı serisinden bahsediyorum, Minkas yazan serisi değil)

https://www.petlebi.com/happy-cat

Lils

Hayvansal ürün miktarı yeterli değil ve et türevleri içeriyor. Prochoice, mystic, bonacibo bakabilir.

Merve7

Teşekkürler ❤️

orhdoner

Merhaba içeriği çok kötü bir mama degil en azından magnezyum oranları düşük ilerde taş oluşumuna sebep olmaması adına ben kullanmadım bilmiyorum ben sokağımdaki canlarıma bonachibo kullanıyorum uzun zamandır bir sıkıntı olmadı yaş mama ve vitaminlerle destekliyorum ayrıca diğer kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparlar ona göre en güzel kararı verirsiniz zaten 🙏🥰

Warriorsans

Eh işte bir mama. Onun yerine mystic kullanılabilir. Ben evdeki kedimde 1.5 kg mystic kullandım biraz tüy dökülmesi dışında sorun yaşamadım. Şuan da sokaktaki kediler için mystic kullanıyorum hepsi yiyor

duman_cat_world

Mystic, pro choice veya bonacibo daha iyi mamalar.