Destekleriniz, Dualarınız İçin Çok Teşekkür Ederim.

citirbebegim

İyi akşamlar herkese.
Cumartesi gecesi başlayan korku dolu hastalığı bugün itibariyle bitirmiş bulunmaktayız inşallah. Pazartesi kan tahlili olacak o güne kadar yine kontrol edeceğim ama biz sanırım yendik bu hastalığı. Burada erken teşhisle ilgili bir iki şey söylemek istiyorum. Lütfen kusmayı, ishali ve halsizliği çok çok çok önemseyin. Bizim bu süreci rahat geçirmemizin tek nedeni erken teşhis oldu çünkü. Kusmaları başladıktan 1 saat sonra veterinere koştum ve hayalet çizgi şeklinde pozitif çıktı hastalığımız. Çok şükür ilk gün hariç ishalimiz olmadı, aksine kabız oldu. İştahı çok iyi değildi ama şekilden şekile girerek yedirmeye çalıştım, pencereden bakarken ağzına mama verdim, televizyondan balık kuş belgeseli açtım yine ağzına çaktırmadan verdim. Çocuk gibiydi 😊 En sevdiği yemek, tavuk göğsü, tavuk suyu ve ev yapımı yoğurtla hazırladığım yaş mama oldu. Ekstra olarak probiyotik çok önemli lütfen probiyotik kullanın en azından haftada 1 ama tabii veterinere danışın. Dün sabaha karşı 6dan beri kendisi yemek yiyor. Dişleri yüzünden sanabelle kitten yiyemiyor maalesef diş ağrısı var. Mama değiştirdim n&d kinoa serisine geçtim şimdi deli gibi yiyor çoook şükür.
Bana verdiğiniz güç için, dualarınız ve iyi dilekleriniz için herkese milyonlarca kez teşekkür ederim. Size çok minnettarım. Maya’nın herkese selamı var 🙏🏻

13 CEVAP

Ozge00

Cok geçmiş olsun işte erken teşhisin önemi ❤️🙏

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah daha yaşatmasın çok sevindim 🥰❤️ Allah başka nerde hasta varsa şifas verdin tez vakitte kimseyi darda bırakmasın 🤲

Dobbyko

Oh çok şükür, hep beraber sağlıkla, huzurla upuzuuun ömrünuz olsun inşallah 🧿❤️

Renklipati

Şimdi gördüm postu ve çok mutlu oldum okuyunca Allah güzel patili dostunuzla bir ömür sağlıklı günler nasip etsin inşaAllah ❤️ Çok çok geçmiş olsun bir daha asla yaşatmasın bunu 🐾🙏

citirbebegim

Orhdoner çok kocaman teşekkür ederim, Allah razı olsun ❤️ Amin amin Allah kimseye yaşatmasın, hasta olan yavrularımıza çok çok şifalar dilerim 🙏🏻

Ozge00 çok teşekkür ederim, kesinlikle doktor ve erken teşhisin önemi ❤️🌸

Canimyavrum

Maya kuşuma şifalar we uzun ömurler dilerim rabbim cocuklarimizi korusun gozetsin çokça gecmis olsun ❤🐾🐺😍

simbakedi

çok geçmiş olsun çok sevindim gerçekten

citirbebegim

simbakedi, çok teşekkür ederiz ❤️

citirbebegim

Dobbyko kocaman bir oh çektim bu akşam serumları bittiğinde 🙏🏻❤️ Amin amin yavrularımızla huzurlu ömürler dilerim herkese. 🌸

orhdoner

Amin sizden de Allah razı olsun cümlemizden ❤️🙏🥰

Palyaco

Cok geçmiş olsun sevindim

citirbebegim

Renklipati Allah razı olsun, çok çok çok teşekkür ederimm ❤️ Minik dostlarımızla güzel ömürlerimiz olsun inşallah 🙏🏻🌸

Canimyavrum kocaman çok teşekkür ederim ❤️ Rabbim hepimizin evlatlarını korusun inşallah, kimseye yaşatmasın 🙏🏻

Palyaco çooooook teşekkür ederim🌸🙏🏻

Çok çok sevindim şükürler olsun rabbim şifa bekleyen tüm canlılara acil şifalar versin