Kedi Kumu Önerisi

bilgealal

koku bilmem ne benim açımdan değil de kedimin rahatlığı sağlığı memnunluğu için en iyi kedi kumu hangisi? idrar yolu enfeksiyonu sorunu var onun için en rahat kum hangisi olur?

7 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben de topaklanan pelet kullanıyorum çok memnunum kokusu yok topaklanması gayet iyi ve dağılmıyor

theyusra

benim en memnun kaldığım hep reflex'ti ama annem de diğerlerine göre en çok reflex'in eve dağıldığını söylediği için değiştirmemi istedi. bugün bigcat sipariş verdim doğal olduğu söylendiği için, belki sizede yarar. bu arada reflex'in klinik kumu da var bence o da bir seçenek olabilir.

Luckysnll

Merhaba en pisipisi
kullanıyorum gayet memnunum

MonikaveTori

Biz formix kullanıyoruz gayet memnunuz

Salihaylmz

Bigcat , natural bastet , sapphire bunlar topaklanan peletler kedi sağlığı için en iyiler

duman_cat_world

Bütçeniz varsa en iyi doğal topaklanan kum Olivacat’tir. Zeytin çekirdeklerinden üretilen ilk kum. Topaklanması çok iyi ve en önemlisi hiç tozutmuyor! Hiç tozutmamasıyla kediniz çok rahat edecek akciğerlerinin sağlığı için önemli bir husus😌💕

duman_cat_world

Eğer bütçenizi zorluyorsa olivacat ve herhangi bir bentonit kumu karıştırabilirsiniz. Bentonitin tozunu alıyor. Bütçe dengelemek için böyle bir karışım yapılabilir💕