İlana Destek Verir Misiniz

simbakedi

merhabalar, bir ilan yayinladim bu kizimiza acil yuva lazim, cok kucuk ve cok guzel. umarim yuva cikar buradan da duyurmak istedim.
https://sosyal.petlebi.com/kedi-sahiplenme/415448-calico-kedimize-acil-yuva

12 CEVAP

orhdoner

Merhaba Twitter’dan paylaşıyorum Allah vicdanlı merhametli insanlarla karşılaştırsın bu güzel çocuğu Allah razı olsun sizden 🙏☺️ Çok da tatlı maşallah Allah nazardan saklasın ❤️

theyusra

ay cok guzelmisss buuuu 😭 anan baban nereli hayatim

simbakedi

teşekkür ederizz. gerçekten sevgi yumağı umarım biri sahiplenir :(

bademk

çok tatlı çok güzel maşallah 🥰 inşallah güzel bir yuvası olur yavrunun🧡🧡

Renklipati

inşaAllah sıcak yuvası güzel bakan aileler evlat gibi sevecek insanlar çıkar karşısına çok şirin masum yavrum

Warriorsans

İnşallah güzel bir yuva bulabilir güzellik

AdaCoco

Maşallah çok güzel bir çocuk. Umarım çabucak yuva bulur😻🤗

duman_cat_world

Maşallah sübhanallah çok tatlı bir sevgi yumağı, ponçik bir bebişş😍😍 Umarım güzel bir yuvası olur 🤗🤗🙏

simbakedi

teşekkürler umarım çıkar yuva :(

Pikapru

Umarım çok güzel bir yuva bulunur

inferi0r

Çok güzel ❤️ inşallah güzel bir yuvası olur.

simbakedi

guncell