Lütfen Çok Acil Yazar Mısınız Lütfen

Gullls

Kedim uzun süre tuvalette oturuyordu başla sıkıntısı yoktu veterinere götürdüm böbrekleri büyümüş dediler sonta taktılar mama değiştiker 2 gün oldu hiç bişe yemedi ve kan işiyor halbuki götürmeden önce bişeyi yoktu bu durumu daha önce yaşayan varsa yazabilir mi? Normal mi gece oldu veterineri arıyorum açan yok şuan çok halsiz lütfen cevap verin

12 CEVAP

Dobbyko

Hemen 24 saat açık bir klinik bulup gidin önemli bir konu bu. Burda kimse yardım edemez bu konuda size. Rabbim korusun evladınızı, çok geçmiş olsun🙏

Miscatt

Merhaba
Öncelikle çok geçmiş olsun Teyzemin kedisinde de kanlı idrar idrar yolu enfeksiyonu vardı. Veteriner 5 tane antibiyotik iğne ve şurup verdi. Veterinere götürmekte fayda var ilaç tedavisi gerekiyor ciddi bir durum.
Bol su içmesini sağlayın ve veteriner bu dönemde yaş mama verilmemesi gerektiğini su ihtiyacını direkt olarak su ile alması gerektiğini söylemişti.Buda ufak bi hatırlatma olsun.

orhdoner

Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Çok geçmiş olsun çok önemli bir konu gerçekten açık veteriner bulabilirseniz iyi olur

Dobbyko

O zaman nerde ikamet ettiğinizi yazarsanız belki klinik için yardımcı olabilecek birileri çıkar.

merhaba Bursada ikamet ediyorsanız 24 saat açık olan akademi hayvan hastanesi var

Warriorsans

Çok geçmiş olsun pek bir bilgim yok ama ciddi bir duruma benziyor olabildiğince acilen veterinere gitmelisiniz. Bence farklı veteriner görüşlerini de alın tek bir yere bağlı kalmayın. Ayrıca acaba öncesinde hangi mamayı kullanıyordunuz?

Gullls

Veteriner olsa hemen götüreceğim ama burada yok aramadığm yer kalmadı

Gullls

Nd kullanıyordum ihmal etmiyordum hiç fakat kısır kedim

Gullls

Trabzon da ikamet ediyorum bilen birileri varsa yazarsalar çok sevinirim ben yeni geldim buraya hiçbir yer bulamadm

inferi0r

Son durum ne acaba?

Gullls

Bugün veterinere gittik birkaç iğne ve ilaç tedavisi uyguladı serum taktı serumdan sonra birazdaha iyi oldu ama hala halsiz ve yatıyor bakalım.Dönen herkese teşekkür ederim Allah tüm canlarımızı korusun

Azemm

Umuyorum ki çabucak eski sağlığına kavuşur yavrucak. Çok üzüldüm. Allah çocuklarımızı hastalıklardan esirgesin