Kedim Halsiz

juliet4

2 aylık kedim yemek yemiyor, sadece su içiyor ve tuvaletini yapıyor ayrıca kusması da var veterinere goturemiyorum. Ilk zamanlar çok fazla hareketliydi şimdi yerinden kalkmaya mecali yok.Ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

6 CEVAP

Seymaaacaan

Hasta olmuş belli ki. Yarın ilk iş acilen veterinere götürün

citirbebegim

Kusma ve halsizlik iyi şeylerin belirtisi değil lütfen yarın ilk işiniz veterinere gitmek olsun. Eğer arama şansınız varsa bir danışın hatta. Geçmiş olsun.

bademk

Geçmiş olsun hasta belli ki 😞 Sizin yapabileceğiniz bir şey yok mutlaka bir veterinere götürmeye çalışın daha kötü olmadan burada kimse teşhis koyamaz

Warriorsans

Yavru kediler en ufak durumda ölebiliyorlar bünyeleri çok zayıf oluyor. Lütfen güzel bir veterinere götürün

komurlolis

Veterinere götürseniz iyi olur geçmiş olsun

Anonymus297519

Veterinere götürmenizde yarar var halsizlik ve kusma bir aradaysa önemli olabilir