Acil Cevap Verin Lütfen Yardiminiza İhtiyacım Var

Patili_1

Arkadaşlar karşı apartmanin bahcesinde arabanin birinden kedi miyavlama sesi geliyor 3 kere gidip baktık bir türlü kediyi çıkarmıyoruz daha doğrusu görmüyoruz da ve karşı apartmandakilere söyledik cikartmaya çalıştık çıkmıyor fln diyip gecistirdiler arabanin ön kısmını açıp bakmamız gerekiyor ama araba sahibi izin vermiyor az önce yine karşı komşuları aradı annem çıkmamış 2-3 gündür bagiriyormus ben duyduğumda telaslandim onlar 2-3 gündür susuyorlar bunu şuan çıldırmak üzereyim,arabanin ön kısmını acsalar ben baksam fln dedim yok o da kabul değil,itfaiye fln çağıralım yok neden bu millet böyle napabilirim acil cevap verin lütfen kediyi kurtaramiyorum şuan lütfen yardım edin lütfen

16 CEVAP

Patili_1

Geçen gün kedi arabada miyablarken arabayı kullandiklarini duydum o apartmandan birisi sahibi değil arabayı senayiye götürmüş ve çıkartmışlar.Haber vermediğim için üzgünüm çünkü bu aralar yorgundum bakamadım petlebiye de...