Acil Cevap Verin Lütfen Yardiminiza İhtiyacım Var

Patili_1

Arkadaşlar karşı apartmanin bahcesinde arabanin birinden kedi miyavlama sesi geliyor 3 kere gidip baktık bir türlü kediyi çıkarmıyoruz daha doğrusu görmüyoruz da ve karşı apartmandakilere söyledik cikartmaya çalıştık çıkmıyor fln diyip gecistirdiler arabanin ön kısmını açıp bakmamız gerekiyor ama araba sahibi izin vermiyor az önce yine karşı komşuları aradı annem çıkmamış 2-3 gündür bagiriyormus ben duyduğumda telaslandim onlar 2-3 gündür susuyorlar bunu şuan çıldırmak üzereyim,arabanin ön kısmını acsalar ben baksam fln dedim yok o da kabul değil,itfaiye fln çağıralım yok neden bu millet böyle napabilirim acil cevap verin lütfen kediyi kurtaramiyorum şuan lütfen yardım edin lütfen

16 CEVAP

Ozge00

Kedi sesi açın telefondan genelde çıkıp geliyorlar. İnşallah o da gelir.
Bu kadar umursamazlık da olmaz alt tarafı açıp kediyi çıkaracaklar sanki dağları yerinden oynatacaklar Allah sabır versin size

Muezzabalim

Telefondan kedi sesi açsanız belki çıkar yavru kedi sesi diye yazın YouTube a inşallah çıkar

Patili_1

Teşekkür ederim ztn kedi sesi açmayı denedim kendi kedim de geldiği için denedim ama yavru olduğu için midir nedir gelmiyor,kedimi de götürdüm ama sesini duyunca ztn benim kedim tisliyinca vazgeçtim eve götürdüm ama mağalesef çıkmıyor

Ozge00

Hafif arabaya vurun diyeceğim de aman aman sonra kavga çıkar. Başka ne yapılır bilmiyorum siz çok kokulu bir mama dökün yere belki gelir. Acaba sıkıştı mi da çıkamıyor o da var bir de

diablerose

odul mamasiyla falan kandirsaniz kendi cikar mi ki.. kulaga bocek kacinca kulaga ışık tutulur. bocek ışıga ilerler. belki kedide de ayni sekilde sonuc verir.

geçenlerde aynı şey benimde başıma geldi ked sesi ile çıkmadı üşüdüğü için giriyor muhtemelen araç sahibi geldi açtı kaputun içindeydi minicikti fakat açar açmaz çıktı ve kaçtı başka arabanın içine girdi oradan da çıktı gerçide. yapılacak tek şey araş sahibinin açması itfaiye araş sahibi izni olmadan gelmiyor. bizde aramıştık. sabah çalıştırırken dikkat etse bari not yazıp yapıştırın camına kedi hala içerde diye unutmasın

Muezzabalim

Catnip spreyler var petshoplarda onun kokusuna da çıkabilir

Patili_1

Şuanda petshopa gitmem imkansız, zamanım nerdeyse hiç yok ama çıkabilirsem alırım inşallah

Patili_1

Mama da dökemiyorum mağalesef geçen sokak hayvanları için mama koyayım dedim hemen apartmandakiler kabardı neden buraya sokuyorsun fln diye ztn ona gıcık oldum ama birazdan belli etmeden de olsa azıcık dökmeye çalışırım 👍

Patili_1

Teşekkürler bu arada ama sizce araba shaibinin nasıl ikna ederim 2 kere sorduk mübarek ne değerli arabası varmış,hayvancagiz ölürse Allah korusun veballerini hiç düşünmüyorlar

Ozge00

Arabayı kullanmıyor mu bu adam? Kullanmadan önce mecbur kediyi çıkaracak.

Zeynepulku

Yaş mama açıp arabanın ön kismine koyun. Acikmistır 3 gündür yemek için çıkar diye düşünüyorum

Efekilic

Lütfen bir şekilde çıkarın yazık burdan bilgi verin lütfen

hannnngggg

böyle bisey olamaz ben olsam kavga cıkarırdım itfaiye polis ne var ne yok arardım sonuçta kediyi çıkarıp iyi mi kötü mü bakmak istiyorum değil mi sokaktaki canlar bize emanet bu insanları anlamıyorum nasıl kötüler var ya bekliyorum ya siz arabadan çıkarırsınız ya da itfaiyeyi arıyorum gerekli ne varsa yapılsın derdim

theyusra

sıvı ödül mamasına kanmaması imkansız, bir kutunun içine güzelce sıkın ve bekleyin, içine girer girmez yakalarsınız zaten