Yaş Mamadan Dolayi Kizimin Pırtıı ???

Canimyavrum

Demek amacli animonda sigir etli yas mama kullandim dün ilkez kuzum yedi sewerek gel gelelimm o nasil bir pirttt kokusudurr😂😂😂😂 bir daha aslaaa wermicem 😂😂

14 CEVAP

Renklipati

Ay siz çok yaşayın gece gece sesli güldüm :) benim kızım hiç yapmadı bu güne kadar.. demekki yaş mama biraz gaz yaptı sizin yavrunuza :)

Gimlihanim

Üşütmüş de olabilir dedi ama. Tekrar yapmadı mamaydı galiba sebep 😅

Renklipati

Sürekli sürekli yapsa tamamda bağırsak sorunu var yada sindiremiyor sürekli gaz yapıyor deriz ama kırk yılın başı yaş mamayı yemiş yapmış doğal yani :)birde pırtı mamayla aynı kokuda demişsiniz bence telaş edecek durum yok

Gimlihanim

😅 Bazen bizde de oluyor. Gittik sorduk biz bi de veterinere 🤦🏻‍♀️ Yediklerinden dolayı olabilir normal dedi veterinerimiz 😂

Canimyavrum

Ahahaa bencede mamadan dolayi oldu eminim ayni kokuyordu çünkü pirtii 😂😂birde biryerde okumustum kedilerde pirt yapmak hastalik belirtisi diyor katiliyormusunuz bana cokta mantikli gelmedi pirt dogal bir durum degilmi 🤔

orhdoner

Sesli güldüm Allah iyiliğinizi versin demek mi yavrunuza gaz yaptı kıyamam 🤣🤣🤣🥰❤️❤️

Canimyavrum

Renklipati
Degilmi ama benimde aklima o geldi mamadan dedim birde kizimi aldgim yerde spectrum mama weriyorladi o zamanda pirtii kötü kokiyordu ama biz güzel mamaya gecince hic olmadi taki düne kadar 😂

Palyaco

Gaz yapmış kıyamam animonda pek iyi deyil gaz yapiyor

Canimyavrum

Orhndoner

Aynen gazlandi bebik ama bende ilk fak ettigimde pek güldümm 😂 rabbim razi olsun hepinizden ❤🐾

Canimyavrum

Palyaço

Öylemi icerik olarak baktimda güzel gibi geldi bitanede animonda siparis edeyim deniyelim dedim sonra pirtt 😂😂😂 onuda digerlerini yiyor hic bir koku flan olmuyor ondan anladim gimcat schrs nutri felina sabit bizde ama zaten animondanin tipinide begenmedim ilk acista o ne ölee lapa gibi 😂

Muezzabalim

Allah'ım yaa ne güldüm 🤣🤣🤣Pırttığı 🤪🤪Gaz olmuş annesi çıkarmış işte ne güzel içinde tutmamış çocuk😻💕😂

orhdoner

Yok ya hastalık değildir içindeki bir madde gaz yapmıştır çocuğa korkmayın kıyamam ya 🥰🥰merak etmeyin ❤️

orhdoner

Amin sizden de Allah razı olsun cümlemizden 🥰❤️❤️ Ay kıyamam cnm benim ya yavruma 🤣🤣❤️❤️

Palyaco

Miamor gimcat superfood bunları kullanın cok iyi