Kedim British Mi?

jaluer66

Merhaba yaklaşık 6 gün önce kedi sahiplendim ama ırkı yani cinsi hakkında şüphelerim var. Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden herkese teşekkür ederim.

5 CEVAP

diablerose

jaguar

Canimyavrum

Bunu net olarak söylemek imkansız eger yabancı birinden sahiplendiyseniz zaten orjinal cins kedi türkiyede nadir olsa bile 8000 tl den aşagi yok birde british degil geneli strayt diye geçiyor.birde cins kedi ve cins olmayan kediyi ciflstrip satiyorlar mesela tekir british gibi

Lils

4 nesil british olması gerek british olması için. Scottish straight büyük ihtimalle sizin kediniz

Jean

Burnundan anlayabilirsiniz, veterinerlerde oyle anliyor. Russiam blue ile farkini bu sekilde belirliyorlar. Bence british

Muezzabalim

British kediniz biraz büyüyünce göz rengi kehribar rengine dönecektir o zaman net anlarsınız british olduğunu