İki Kedimi İstanbul'dan Ankara'ya Nasıl Getireceğim?

Herkese merhabalar. Ben yeni mezun bir öğretmenim. İki kedim var. İki aydır İstanbul'da mahsur kaldılar çünkü Ankara'da yeni iş ve evimi ayarlayana kadar onları bir arkadaşıma bırakmak zorunda kaldım. Şimdi ise Ankara'ya transfer etmem gerekiyor. Ancak hiçbir ulaşım şirketi iki kedi birden kabul etmiyor. Hususi aracım ve yeterli bütçem olmadığı için gidip alıp gelemiyorum da. Bir fikri olan var mıdır hangi yolla getirebilirim kedilerimi?

7 CEVAP

Herkese cevapları için teşekkür ederim. Ehliyetim olmadığı için kendim gidemedim. Bla bla car'da da ben olmadığım için kabul etmediler ama yardım sever bir hanım efendi ve eşi İstanbul'daki yerlerinden alıp kapıma kadar bıraktı. Çok teşekkür ederim^^

sezind

Kedinizi asla bagaja vermeyin. Belki daha ucuza gelecek ama hayvanlara tam bi işkence olur. Pet nakiller var ama onlar da nerdeyse 500-600 gibi bir rakam istiyorlar. Sanırım arkadaşın dediği gibi en uygunu bla bla car tarzı bi yerden birilerini bulmak..

Zlatan

Ben bla bla carla kedimi 4 kez taşıdım ama yanındaydım. Tek başlarına nasıl olur bilemem güvenilir biri bulmak lazım.

tubaozturk

İki kedinizi farklı ulaşım şirketlerine verseniz

tubaozturk

Pahalı mı olur acaba

Zlatan

Bla bla carla getirebilirsiniz bence hem zavallı kedicikler bagajda gelmiş olmaz.

TarcinBey

Arkadaşların dediği gibi yapamazsaniz ehliyetiniz varsa araç kiralayip gidin veya yanina ehliyeti olan birisi alin. Yani son çare bu olur ve kendiniz bilirsiniz nasil geldiğini