Kedim Doğum Yapıyor

Elifsuel

Kızım sabahtan beri yanımdan ayrılmadı sürekli bana sürtündü peşimden geldi şimdi kutusuna girdi doğurmaya çalışıyor ben yanında durayım mı bilemiyorum

9 CEVAP

teddybal

Madem hamile keşke önceden arastirsaydiniz, doğum başlamış daha yanında dursam mı diye soruyorsunuz. Bir yandan yardım edin bir yandan da bu attığım videoyu açın dinleyin ne lazım ne yapacaksınız öğrenin. Kedinizin Allah yardımcısı olsun, kendi de yavruları da sağlıkla yaşar umarım. Yavru kedi/anne bakımı, yapmanız/yapmamanız gerekenler bunları da bir araştırın doğum işi bir bitsin önce de.

Oyy yazık kıyamam inşallah sağ salim doğar herşey yolunda gider ve tabiki her anında yanında olun lütfen

teddybal

Tabi ki yanında durun, sizin yanında istiyor belli de etmiş zaten.

teddybal

Yardım etmeniz gereken şeyler de var, videoda anlatmış.

Elifsuel

Daha önce de çok araştırdım hatta not aldım ama oda heyecanlı bende buraya sormam gayet normal

Efekilic

Öncelikle loş ve kapalı bir ortam sağlayın kendini güvende hisseder böylece yanında durabilirsiniz

AdaCoco

Umarım yavrular sağlıklı doğar, yanında durmanız daha doğru olur acil bir durum olması açısından.

Biraz erken olmamıs mı bu soru