Arkadaşlar

minnakkediler

Kedim normalde benim odamda uyuyordu ve tuvaleti
de benim odamdaydı ama ben eve alışsın ve geceleri de rahat bir uyku çekeyim diye onun tuvaletini mamalarını suyunu yuvasını koridora koydum tuvaletini 2.tuvalete koydum sizce kedim üzülmüşmüdür bunu yapmak zorundaydım çünkü uyuyamıyorum rahat şekilde :( maalesef

5 CEVAP

KedimVar

Sanmıyorum üzüleceğini. Yeni yerlerine alıştıysa sorun olmaz.

Sirinkedisever

Bilemiyorum eğer alıştıysa eşyalarının yeni yerine bişe olmaz. Ama bulamıyorsa eski yerine almalısınız. Hem kediyle uyumak çok güzel bişe bence ztn kediler çevik oldugundan yanlışlıkla üzerine yatsan bile kaçarlar.

Sirinkedisever

Bilemiyorum eğer alıştıysa eşyalarının yeni yerine bişe olmaz. Ama bulamıyorsa eski yerine almalısınız. Hem kediyle uyumak çok güzel bişe bence ztn kediler çevik oldugundan yanlışlıkla üzerine yatsan bile kaçarlar.hmm evet eve alıştırmak için bi süre boyle yapın alıstıgında isterse eski yerine alabilirsiniz

Alfam

Üzüldüğünü zannetmiyorum yeni yerine kısa sürede alışacaktır

oztasilares

Neden üzülsün ki rahat bile etmiş olabilir tek bir odada tuvaletinin olması daha güzel. Eşyalarının değişmesiyle üzüleceğini sanmıyorum ilginiz, sevginiz aynıysa hiç problem olmaz.