Kedimin Burnu

Ozge00

Sabah kalktığımda böyle bir manzaryla karşılaştım 🤦 evde başka kedi yok kendi çizmiş olsa gerek ama nasıl çizecek anlam veremedim. Eşya da yok bu tarz çizebilecek.

13 CEVAP

Kaşıyarak çizmiş yanlışlıkla. Ama sürekli kaşıyorsa alerji tarzı bir.şey olabilir. Gözlemlemek lazım

Ozge00

Teşekkür ederim pzt göstereceğim. Kaşıntısı yok suanlik ama belki dediginiz gibi kaşımış olabilir. İnşallah alerji değildir. Önceden alerji atlattık çünkü :/ çok zorlayıcı bir süreçti

Ozge00

Fotoğrafı yollamamış tekrar atıyorum

https://www.hizliresim.com/t9wnfeu

Ozge00

Su içmesinde sorun yok. Bana çizmiş gibi geldi sanki bu çatlama mi oluyor :/ teşekkürler

CalicoMinos

Fotoğraf yok

CalicoMinos

Burnu çatlamış

CalicoMinos

Kedin ne kadar su içiyor yağ sür kurumuş gibi geldi bana

Zeynepulku

Benim kedim alerji geçirildiğinde direk burnunu kaşıyor ve yara yapıyor. Ona benzettim. Bence bir kaç gün gözlemleyip ,Sık sık ve sert kaşırsa, hekiminize danışın.

Ozge00

Gösterdim hekime, şuan başka herhangi bir belirti yok gözlemle dedi tek seferlik kaşıntı olabilirmiş. Bir daha da hiç kasimadi zaten. Hemen de kapandı orası krem sürüyorum o günden beri. Teşekkür ederiz ilginiz için ❤️

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Çizilmiş gibi geldi bana da benim kedim çok hasta oldu 11 ay boyunca burnu çatlıyordu böyle değildi Yani akıntıdan burnu yarılıyordu ben zeytinyağı sürüyordum geçiyordu çizmiş kendisi öyle duruyor gene de gözlemleyin zeytinyağı sürerseniz rahatlatır diye düşünüyorum umarım hemen geçer 🙏

Anonymus297519

Alerji olabilir çizdiği yere terramicyn deri kremi sürerseniz onarılacaktır.🙏🏻

CalicoMinos

Nasıl oldu kedin

orhdoner

Çok geçmiş olsun tekrardan umarım bir daha olmaz sevindim iyi haberler vermenize 🙏❤️