Sanabelle&Exclusion?

mishathecat

1 aydır yeni mama arayışındayım, şuan ND kullanıyorum ama fiyatlar almış başını gidiyor biliyorsunuz, ND'den önce ev yapımı yaş mama desteği ile Felicia kullanıyordum. Brit Care de düşündüm ama çoğunlukta ishal sorunu olmuş, kedimin hipoalerjenik mama kullanması lazım ve somonlu dışında yemiyor Sanabelle ve Exclusion arasında kaldım limitim 10kg 550tl. Bu civarlarda önerebileceğiniz somonlu mama varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Birde kedim kısır, normal adult kedi maması alsam sorun olur mu?

6 CEVAP

dilanbulent

Ben olsam Sanabelle alırdım. Exclusion bildiğim kadarıyla yeni bir mama, Sanabelle yıllardır bu sektörün içerisinde. Ayrıca içeriği de daha açık. İkisi de iyi elbette ama ben olsam Sanabelle tercih ederdim

mishathecat

Güncel

Lils

Sanabelle daha iyi bence.

Adult kullanmanız sorun olabilir üriner larak. Magnezyum fosfor oranı daha dengeli kısırlaştırılmış kedi mamalarında. Sanabelle tercih ederdim ben de

Anonymus297519

Sanabelle uzun yıllardır var öteki yeni bir mama sanırım sanabelle markasını tercih ederdim.

simbakedi

sanabelle tercih ederim ama hangi mama olursa olsun kisir kullanmak zorundasiniz