Kedi Maması

Emrah1616

Arkadaşlar kedim 3 aylık british royal canin kitten veriyorum bir sıkıntı olur mu ? Baby cat vermem lazım mı ?

6 CEVAP

Lils

Kitten mama verebilirsiniz. Babycat daha iyi ama

dilanbulent

4 aya kadar Babycat verilir ama sorun yok Kitten da kullanabilirsiniz ben 3. aydan sonra normal kitten almıştım kedime. Sorun yok yani

duman_cat_world

4 aya kadar babycat verilmesi öneriliyor biraz daha iyi bir mama. 4 aylık olduğunda da kittena başlanılıyor biz de kedimi 3 aylıkken sahiplendik ve direkt royal canin kitten kullandık bir sorun yaşamadık 🤗

Merve7

Babycat bence daha iyi

Emrah1616

Çok teşekkürler

Palyaco

British shorthair kitten verirseniz daha iyi