Kediler Gerçekten İnsanları Sevmiyor Mu?

Kediler insanları köpekler gibi sevmiyor mu?

5 CEVAP

oztasilares

Sevmemek kötü ve insancıl bir kavram. Hayvanlara yakıştığını düşünmüyorum. Sadece belki bazen daha çok yalnız kalmak istiyorlar daha fazla uyumak istiyorlar ama asla sevmemezlik gibi bir söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Biz istiyoruz ki yılışık olsunlar hep sevdirsin hep bana gelsin vs. Ama farklı olabiliyorlar. Kendi kedimden örnek vereyim 2 saatliğine dışarı çıkıp geldiğimde görür görmez yalamaya başlıyor ve kucağımdan inmiyor. Her öyle saf canlı kendine zarar vermeyeni sever yalnızca kimisi gösterir bu sevgiyi kimisi de içten yaşar :)

KedimVar

Tabi ki seviyor. Sadece bazıları daha çok hissettiriyor sevdiğini bazıları daha az. Mesela Lidya beni çok özlüyor. Sürekli peşimde köpek gibi dolanıyor. 2 dakika yanından ayrılsam o da peşimde. Bir de odaya girip kapıyı kapatırsam ve o giremezse başlıyor miyavlamaya. İçeri alana kadar da devam ediyor. :))

Benim kedim çok seviyor hafif hafif miyavlıyor sürtünüyor felan koluma ☺

Alfam

Tabiki de sever sonuçta sizn başka kimsesi yok.sevgiyi hak eden onun gözünde sadece sizsiniz tek arkadaşını sevmemesi için bir neden yok :)

Cotontzu_Siri

Seviyorlar