Karma Aşı Yok

Canimyavrum

Şakaa gibiler karma aşı ne zamandır türkiyede yok bunca can aşisiz bekliyor bir sürü can bekli aşı olmadigi icin rabbim korusun hasta olacak we wetrinrlik odasi utanmadan bu aciklamayi yapmiş 😠😠😠

2 CEVAP

Canimyavrum

Iste zaten barinaklar sokaklar wardi birde ewdeki canlarimiz eklendi bu sıkintinin icine umarim bir an once bir çözümü bulup tedarik edilir yoksa ölümler 3 .5 katina cikacak 😔

Superisi814

Merhaba,
Barinaklari bir düsünsenize salgin viral enfeksiyonlardan ötürü nice can yitiyor .😣
Sokaktakiler keza öyle..
Ben karma asi tedarik sorununu ilk buradaki arkadaslar vesilesiyle öğrendim...Bizim sipanin asi zamani gelmisti ancak rahatsizdi ve asilatamiyordum.Bolgede asi tedarik sorunu olusunca ayirtmistik.Iyilesmesi ile asilanabildi sukur.Salgin da var.
Kapimda baktigim coklu canlar icin bu kis endiseliyim.
Burada ozellikle yorum yapiyorum.Bilgi gorunur kilinsin diye..