Kedi Köpek Tanıtım Ürünleri

Ltwa

Kedi ve köpekler için tanıtım 1 kuruşluk ürünleri deneyen var mı memnun musunuz

9 CEVAP

Lils

Kedim için kullanıyoruz çok memnunuz. Vets plus bu sitenin kendi markası ve gayet güvenilir. Birkaç ürününü denedim hepsi güzeldi.

missAybuke

Benim kedim taneli mamaları yemiyor, bahçedeki kedilerim için alıyorum çok seviyorlar.

sshiva

Biz denedik ve çok beğendik. size de tavsiye ederizz

irmtnc3

Köpeklerim için aldım çok severek yediler kedim de var ama köpeklerime 200gr dan 100 gr 100gr vermek daha mantıklı oldu Ayrıca tester mamalar da var kedi kısmından her alışverişte 2 köpke kısmından da her alışverişte 2 alabiliyorsunuz Bir alışverişte max 4 adet Ben her alışveriş yaptığımda köpek yaş maması 1kr olandan ve tester mamalardan alıyorum sokak kedileri için bir öğünlük iyi oluyor aynı şekilde köpeklerim için de

duman_cat_world

petlebi sağ olsun hediyesi vesilesiyle deneme fırsatımız oldu kedim cok beğendi yaş mamaları kuzulu, somonlu, sığırlı ve kitten konserveleri denedik. içeriği de güzel şeker yok taurin var😻

köpek konservesini de sokaktaki canlar için kullandım bayıldılar 💜💜🧚‍♀️

duman_cat_world

bir vets plusın malt ve vitamin macununu kullanıyoruz memnunuz

orhdoner

Merhaba evdeki kedilerim sevmedi ama sokak canlarıma verdim onlar bayılarak yediler hatta daha sonra 12 li sipariş verdim

citirannesi

Kızımın kedisine hediye olarak gelmişti somonlu vetsplus. Bizim kedilerimiz çok beğenmişti. İçeriği de gayet başarılı ve petlebinin kendi markası.

AslanPati

Bence güzel ürünler. İçerik olarak filan beğeniyorum.