6 Aylık Yavru Kedi İçin Hills Ton Balıklıdan Geçebileceğim Hangi Mama Olabilir?

Leon23

Kedim hills mamadan sıkıldığını düşünüyorum istekli yemiyor daha önce felicia britcare denedik fakat fiyat/içerik olarak bu 3 mamadan hangisini önerirsiniz?

7 CEVAP

dilanbulent

Proplan kullanabilirsiniz eğer bütçeniz yetiyorsa. Bu saydıklarınız içerisinde en güveniliri Hill's bence, Britcare içerik olarak daha iyi gözükse de çoğu kedide ishale yol açabiliyor. Eğer Hill's'ten memnunsanız tavuklusunu alabilirsiniz belki balık aromasından sıkılmıştır.

Ozge00

Hills ve brit care iyidir. Sikildiysa farklı çeşidini deneyebilirsiniz. Tavuklu kuzulu gibi

Leon23

Prochoice bonocibo mycat arasında kararsız kaldım

duman_cat_world

royal canin kitten kullandık yavruluğunda, çok iyi geldi ve severek tüketiyordu. tavsiye ederim 🙏

Poncimin

Britcare kedinizde ishal yapmadıysa çok iyi mamadır. Hem içeriği hem de fiyatı çok güzel. Hills'in içeriği ise fiyatına göre hiç iyi değil ama kedilere genellikle iyi gelen bir mama. Bu ikisi varken Felicia, ProChoice vb. tercih etmem. Alternatif olarak farklı mama bakıyorsanız Sanabelle Kitten öneririm. Et içeriği ve genel içeriği fiyatına göre başarılı. Prochocice, Felicia, Bonacibo yerine ise Happy Cat bence daha iyi. Happy Cat Junior mamasına da bakabilirsiniz.

Anonymus297519

Proplana geçebilirsiniz içeriği iyi bir marka

Nermintaskin012

Aralarında en iyisi britcare eğer ishal durumu oluşturmuyorsa onu kullanabilirsiniz