Kedimin Bıyığı

LindaKibrit

Merhaba benim 5-6 aylık dişi kedim var. Resimde görüldüğü gibi bıyığı o şekilde kırılmış. Daha önce 1 kez daha olmuştu ve kırıldığı yerden kopmuştu. Resimdeki de kopacak herhalde. Bu neden oluyor ve normal bir şey mi? Cevaplarsanız çok sevinirim :))

5 CEVAP

LindaKibrit

Cevabı olan yok mu?

KedimVar

Vitamin eksikliğindedir büyük ihtimalle. Vet e götürürseniz o size sebebi vitamin eksikliğiyse vitamin takviyesi yapacaktır diye düşünüyorum.

Yampirik

normalde bıyık düpten düşer ara sıra ama bu kırılma sebebi gerçekten enteresan. bende vitamin eksikliği olabileceğini düşünüyorum ama veterineri arayın veya internette kısa bir araştırma yapabilirsiniz

LindaKibrit

Teşekkür ederim :) veterinere sorayım en iyisi

Toscana

Bıyık kırılması kedinin bağışıklığının düşük olduğunu gösterebilirmiş . iyi besleyerek direncini artırmak gerekiyormuş diye araştırmıştım daha önceleri