Kedi Aknesi

Busenurozyurt

Kedimin çenesinde tekrarlayan akne mevcut. Bir hafta önce küçük akneler vardı her gün düzenli ılık su ve cyrstalin sprey ile sildik. Yalnızca iki gün silmedik ve son durum maalesef bu şekilde. Veteriner hekimimizle konuştuk bize terramycine krem uygulamamızı söyledi. Bu kabuk gibi olan kısmı kaldırdıktan sonra mı temizliğe başlamalıyız? Başka önerileriniz var mı?

2 CEVAP

Anonymus297519

Mama kabı plastik ise değiştirin genelde plastik kaplar kedilerin çene bölgesinde akne yapabilir.

Anonymus297519

Kabuk tuttuysa terramicyn onu kaldırır iyi gelir sadece yalamasın.