Kedi Pati Kuruluğu

bademk

Merhaba arkadaslar, bu hafta arkadaşımın kedisini sevmeye gittim kedisinin patileri nemli ve yumuşacıktı benim kedimin patileri o şekilde nemli değil gibi geldi kuru sanki daha önce fark etmemiştim nedeni ne olabilir sizce ? Bir ürün kullanmalı mıyım ? Kedim su içiyor o konuda bir problem yok.

5 CEVAP

Anonymus297519

Havalar etkiliyor ve sürekli pati üstünde durdukları için nasıl bizim ellerimiz ayaklarımız kuruyorsa onunda kuruyor ben tırnaklarını kestiğimde veya o uyurken patilerine hindistan cevizi yağı ile masaj yapıyorum

duman_cat_world

kışın bizim de ellerimiz kuruyor onun gibi düşünebiliriz. bir sorun olduğunu zannetmiyorum yai. arkadaşınız bir ürün kullanıyor olabilir mi? belki o yüzden patileri yumuşak ve nemlidir.
illa bir şey kullanacaksanız hindistan cevizi yağı olabilir doğaldır 🥰

Lils

Hindistan cevizi yağı iyi gelir.

putmeinatrance

Kedi köpekler için pati bakım kremi var onlardan alabilirsiniz ya da uykusunun en derin olduğu zamanda çok az zeytinyağını patilerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz

bademk

Önerileriniz için teşekkür ederim 🙏