Kısırlaştırılmış Kedi Koku Bırakır Mı?

cerenhaylaz

Merhaba 14 aylık kısır erkek kedim var yaklaşık 4 ay önce kısırlaştırdık. Ancak az önce yatağın üzerinde fotodaki gibi bir şey farkettim ve aşırı ağır olmasa da kokuyor. Sizce koku birakmis olabilir mi? Bana biraz fazla gibi geldi ıslaklık bu kadar olması normal mi? Daha önce etrafa hiç koku bırakmamıştı o yüzden bilemiyorum. Sizce nedir bu? Ve normal mi?

2 CEVAP

duman_cat_world

evet bazı kedilerde bu durum devam edebiliyor, huy edinmiş oluyor. bizde olmadı çok şükür 🙏 eğer hasta değilse altına kaçırması pek normal değil, hele ki kısır bir kedi için.

cerenhaylaz

İşin tuhafı kısırlaştırmadan önce etrafa koku birakmiyordu. Sadece kumuna bırakıyordu temizlerken keskin kokudan anlaşılıyordu o da. Şimdi böyle yapması tuhafıma gitti açıkçası bu yatak kullanılmıyor kumu falan bu odada üzerindeki yorganın altından girip yapmış bide 😄