Uygun Fiyatlı Kum Önerisi

Azemm

Arkadaşlar merhaba. 10--15 gün önce carrrefoursa'dan "CAT FUN CAT LİTTER MARSİLYA SABUNLU" kum aldım. Kumdan çook ççok memnun kaldık. Koku salmıyor, tozutması çok az. Çişi çok güzel topaklıyor. Kum küreği ile temizliyorum hiç dağılmıyor. Fiyatı da 14 liraydı. Carrefourda da ilk kez gördüm. Yeni ürün sanırım. Bundan sonra hep bu kumu alacağım.

6 CEVAP

Warriorsans

Kokulu kumlar kedilerin sağlığı için zararlı olabiliyor acaba aynı ürünün parfümsüzü de var mıydı? Teşekkür ederim öneri için 💞

Anonymus297519

Vancat aktif karbonlu

Esims

Olabildiğince kokulu kum kullanmamaya dikkat edelim lütfen🙏

Azemm

Reyonda vardı sanırım kokusuzu da. Ve adı marsilya sabunlu ancak kokusu yoktu. Yoksa astım hastası bir birey olarak ben asla kullanamam. Bu arada normalde sandy veya felin kum kullanıyorduk. Kargo gelene kadar için almıştım ama çok memnun kaldım.

duman_cat_world

Carrefour bize en yakın market daha önce görmemiştim deneyeyim bari 🙏

Mehmetneroo

Kokulu kumları sağlıklı bulmuyorum açıkçası özellikle kapalı tuvalette işkence gibi olur vancat aktif karbonlu var bizde onu kullanıyoruz tavsiye ederim size de