Tuvaletini Bulabilir Mi ?

minnakkediler

Arkadaşlar benim kedim 7 haftalık falan bugüne kadar tuvaleti benim odamdaydı bugün tuvaletini taşıdım 2.tuvaletin oraya koyduk kedim oraya bir kaç kez yaptı bugün kuma ama sadece koridordayken yaptı benim odamdayken odadan çıkmıyor mama kapları da orada inatçılık mı eder yoksa gider ihtiyacını giderir ve mamasını yer mi ???

3 CEVAP

TarcinBey

Benimkinin tuvaleti kullanılmayan alaturka tuvaletti bende cikardim kabini falan yikadim temizledim. Kumu direk önündeydi kapinin ama kakasi olduğu belliydi ona rağmen etrafında dolandi üstüne koydum yine de yapmadi. Çok mecbur değilseniz değiştirmeyin bence

KedimVar

Siz yerini gösterin. Yerini görünce gider yapar.

Alfam

Yerini göstermeniz yeterli olacaktır