Üriner Problemler, İdrarda Kristalleşme Ve İdrar Yolu Enfeksiyonu

Zeynepulku

Kedisi uriner problem geçirip tedavi gören arkadaslar hekiminiz nasıl bir tedavi uyguladı? Hangi kan ve idrar testlerini istedi, hangi değerlerde sorun çıktı? Hangi marka uriner mama kullandınız? Ne kadar sürede normal periyodunuza geri döndünüz?

4 CEVAP

Gelyahron

Kalsiyum ve magnezyum ve d vitaminine bakılmıştı. Ama değerleri tam hatırlamıyorum. D vitaminine bağlı olarak kalsiyum değişkenlik gösteriyordu sadece. Hills c/d mama kullanmıştık uzun bir süre ayrıca ilave olarak sıvı mama ile yaklaşık 6 ayda önemli gelişmeler sağlamıştık

Zeynepulku

Teşekkür ederim. Bizde hills s/d kullanıyoruz. İkisi arasında ki fark ne acaba?

Gelyahron

Biz flutd için kullanmıştık. Sizin kullandığınız sitruvit için olabilir belki. Çünkü çok çeşidi var

Zeynepulku

Evet sitruvit için bizim ki