Acil Durummmm

Mehmetneroo

Kedim 2. Parazit aşısı sonrası dış parazit sıvısı gözüne geldi hemen su döktüm orda .kızarıklık tarzı birşey de yok ama bayağı panik durumdayım aksi birşey olabilir mi

12 CEVAP

Mehmetneroo

Çok teşekkür ederim @gelyahron

Lakis

Suni gözyaşı damlası kullanabilirsiniz bu gece ve sabah damlatmanız yeterli olur

Mehmetneroo

Veteriner birşey olmaz göze zararı yok dedi ama hala korkuyorum benn

Gelyahron

Su ile yıkama yaptıysanız problem olmaz

citirbebegim

Su ile durulamışsınız zaten içiniz rahat olsun, veteriner de sorun olmaz demiş 🙏🏻 Geçmiş olsun.

Mehmetneroo

Anında su döktüm zaten

Warriorsans

Kedinizin gözünü gözlemleyin tek gözünü kırpıyorsa kızarıklık varsa sorun vardır ama bir belirti yokmuş geçmiş olsun

Mehmetneroo

Şimdilik kızarıklık ya da sulanma tarzı bir belirti yok

Mehmetneroo

Ayrıca ikisini de kırpıyor

Mehmetneroo

1 saat oldu bir aksilik yok ve bende rahatladım

Mehmetneroo

Bizimki doğumdan beri benimle sadece mızmız dönemlerinde öyle saldırdı şu arar gelip sürekli ayağıma sarılıp uyuyor çok ponçik oldu derken kızgınlık döneminde anamdan emdigim sütu burnumdan getiriyor

Superisi814

Gecmis olsun.
Basima gelmedi ama telaslanirdim.Icimdeki telasli da bana temkin babinda cay banyosu yap , nolur ne olmaz derdi.Bence benim icimdeki telasliyi dinleyin.
Agresifse bir yandan da helallesin sevdiklerinizle, zira benim ki bazen canimi okurcasina patiliyor.Bir gun elinde kalivericegim 😊