Biofeline & Vets Plus Fark Nedir ?

SerkanBynca

Merhabalar arkadaslar bu iki markaninda malti ve mutavini mevcut arasindaki fark nedir fiyat olarak cok fark varda onun icin soruyorum biofeline 2 katindan fazla pahali nerdeyse elimde biofeline malt ve vitamini mevcut mamada acanaya gectim birde yas mama var haftada 1 maddi olarak sikintiya dusmekte istemedigim icin mama harici en azindan vitaminlerde biraz dusurmek istedim ama iyimidir vets plus kullanilirmi acaba

20 CEVAP

SerkanBynca

Cok tesekkur ediyorum bilgileriniz ve onerileriniz icin sayenizde dogru sekilde bir yavru buyutuyorum 🙏

deryaguler

Biofeline ve vet's aynı üreticiden farklı iki marka olarak satılıyor. Vet's Plus daha uygun fiyatlı😊

Warriorsans

Aynı firma üretiyor ikiside kaliteli başarılı ürünler fiyat açısından vets plus tercih etmek daha mantıklı olabilir

Seloyo

2 markanın da içeriği aynı görünüyor. Daha önceden Biofeline almıştım, Vet's Plus'ın içerik olarak aynı olduğunu görünce Vet's Plus ile devam ettim çok da memnunum. Vet's Plus 100 gr malt macunun tekrar stoğa girmesini bekliyorum

Gimlihanim

İçerik olarak birbirlerine çok benzerler. Bence uygun fiyatlı olan vets plus tercih edilebilir. Acana mama kullanıyorsanız vitamini çok sık vermemeye dikkat edin. Vermeseniz bile olur aslında. Felicia kullanırken multivitamin gerekir diye düşünüyorum. Mamadan bağımsız maltı her gün verebilirsiniz. Kedinizin tüy dökme durumuna göre veterineriniz yönlendirecektir.