Yaş Mama Sorunu

Aleynademirtas

Oğluma dün bir yemek kaşığı yaş mama verdim normalde verince bir problem olmuyordu biraz kakası yumuşak oldu iç parazitte olmuştu o gün belki ondandır dedim şimdi gene kuru mamayla karıştırarak verdiğimde küstü ilk defa böyle oluyor daha önce bu markayı kullanmamıştım mamada mı sorun var acaba

4 CEVAP

missAybuke

Mamadan olabilir. Bende ilk miamor verdiğimde kusacak gibi olmuştu bir daha vermedim. Vermeyip gözlemleyin bir iki gün, hasta olmasın da 🙏

Warriorsans

Mamadan kaynaklı olabilir. Yaş mama ishal yumuşak kaka vs yapmamalı. Hangi markayı verdiniz acaba?

zfrshn

Çoğu yaş mamanın içeriği kötü ishalde yapabiliyorlar.
Kesin şundandır kimse diyemez siz en yakınken bilemiyorsunuz ama tahminen yaş mamadan olabilir.

Aleynademirtas

Chef's Choice Hypo-Allergenic Kuzulu ve Pirinçli Düşük Tahıllı Yavru Konserve Köpek maması
Bunu verdim mama kokmuyor zaten yeni açtım tarihinede çok var benim oğluma iyi gelmedi galiba