Yen'i Kedi Alex

Lunasibirya

Arkadaşlar bugün köye gittik orda bir kedili teyze varmış yanına gittim çok tatlı bir insan 70 yaşında 8 kedisi var bir anne ve baba 6 yavru yavrular daha yeni sütten kesilmiş birtane sarı renkte buldum hemen gözüme takıldı benim yanıma gelip kucağıma yattı elimi yüzümü yaladı onu aldım ismi şimdilik alex profile fotosunu koyarım Alex'i geçici olarak koydum adı ne olsun erkek

14 CEVAP

Lunasibirya

Kedimvar

Evet geldi yalnız kalmayı sevmezler gpler buyüzden Yen'i bir yavru daha aldık sisiye benzer çok sevindi morali düzeldi carlos da güzel neyse fotoyu atayım ona göre isim verin :)

SelinTuksal

Siz o kadar hayvana nasıl bakıyorsunuz? Ben 4 kediyle zor uğraşıyorum (tabi dünyanın en tatlı zorluğu bu). Nasıl o kadar hayvana vakit ayırabiliyorsunuz :o gerçekten sizi tebrik ederim. İşiniz çok zor :)

Lunasibirya

Adı sisi valla başta gerçekten zor oldu ama sonradan bunu eğlenceli hale getirdim şarkı açarak şarkı söyleyerek bakımını yapıyorum onlarda seviyor şarkıyı tebrik için teşekkür ederim bende sizi tebrik ederim

KedimVar

Willy
Pubbles
Mr. Jingles
Ziggy
Leo
Yabancı mı istemiştin? :P
Yavru köpeğe ne oldu? Sürü baya genişledi. Bu kediciğin de fotoğraflarını bekliyoruz. :))

Sirinkedisever

Limon, Bal, Karamel, Badem, Fıstık.

srplzngl

Leo çok güzel gerçekten. Bir de Carlos benim hoşuma gidiyor :)

srplzngl

Kusura bakmayın yanlışlıkla iki defa yazdım

pongul

Limon

srplzngl

Veya Aren :)

KedimVar

Ares de olabilir. Leo benim torunumun ismi :)) Bir Guinea pig daha mı geldi? :O

KedimVar

Yeni gp in ismi ne? Coco sevinmiştir. :))

Lunasibirya

Leo güzel evet sürü çoğalıyor:)) 3 köpek 3 kedi 2 ginepig

Cotontzu_Siri

Riley, coco, gizmo

srplzngl

Leo çok güzel gerçekten. Bir de Carlos benim hoşuma gidiyor :)