Köpek Sahiplenmek

ezgim1992

Merhabalar. Bir yavru köpek sahiplenmek istiyorum ama kardeşim büyük köpeklerden korktuğu için küçük ırk arıyoruz. Ve kesinlikle satın alma gibi bir düşüncem yok. Aydında oturuyorum. Aydın muğla izmirdeki ilanlara baktım ama bulamadım. Çoğu kişi küçük boy seçeneğini ırk olarak değil o anki boy olarak düşünerek yanlış yönlendirmiş. Yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

3 CEVAP

emre-h-kaya

Daha once kopek bakmıssan yavru kopek al ama daha once kopek bakmadıysan yavru alma en azından tuvalet eğitimli al sonra eğitimini veremiyolar sokağa atıyorlar yavru kopekleri sana demiyorum cogul olarsk konusuyorum

ezgim1992

Bakmadım ama babam veteriner olduğu için zorlanıcağımı düşünmüyorum açıkçası. Zaten ortada bir köpekte yok henüz :D

ezgim1992

Yardımcı olabilicek olan yok mu ???