Kedim Kardeşini Tanımıyor

KediAy

iki kardeş kedim var biri camdan atladı ağzından yaralandı 1 saat bile geçmedi bulup eve getirdim diğeri onu tanımıyor dövmeye çalışıyor bununla ilgili araştırma yaptım bir sonuca ulaşamadım bilgi sahibi olan var mı?

3 CEVAP

sezind

Düşen kediniz eve, dışarıdan farklı bir koku getirmiş olabilir. Diğer kedinize bu koku yabancı geldiği için saldırgan davranmıştır.

Alfam

Düşen kedinizin üstüne yabancı koku sinmiştir bu yüzden de agresif tavırlar olabilir bi kaç gün sonra geçer yine alışırlar :)

KediAy

Tesekkürler