Kedim Çiçeklerimizi Yiyor

ekind

Evimde 4 aylık bir kedi var. Annemin çiçekkerini sürekli olarak yiyor. Kaktüslere bile saldırıyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?

3 CEVAP

Sirinkedisever

Kedi çimi ekebilirsiniz.

Yampirik

Mino'da küçükken annemin tüm çiçeklerini yiyordu. Bitkiye sıkılan bir sprey var adını unuttum. Hem böceklerden hem de kedi köpeği uzaklaştırıyor. Kokusu rahatsız ettiği için. Nette kısa bir araştırma yağparsanız görürsünüz

Sirinkedisever

Kedi Uzaklaştırıcı Spreyler, bu sitede de var; https://www.petlebi.com/kedi-uzaklastirici-sprey