Köpeğime Uygun Fiyatlı Hangi Mamayı Seçmeliyim?

tugcecet

Şuan Pro Plan kullanıyorum ama pahalı, küçük ırklar için kaliteli ve ucuz mama önerebilir misiniz?

15 CEVAP

Lils

Brit care bakabilirsiniz indirim oluyor bazen

elsathedog

hills indirime giriyor sık sık 14 kg paketi

septikbaykus

Mystic, golosi , prochoice

tugcecet

teşekkür ederim

irmtnc3

Mystic bonocibo

Betulay_

Köpeğim İngiliz buldog kuzu etli reflex kullanıyorum çok severek tüketiyor başka mama yemiyor zaten çoğu şeye alerjisi var ve mama herhangi bir sorun yaşatmadı 15 kg alınca uygun geliyor ben ********dan alıyorum bazen çok indirime giriyor ama zaten uygun fiyatlı bir mama

Palyaco

Prochoice mystic

Gitaradam

Felicia ve reflex ekonomik ve sağlıklı

AhsenAise

Bonacibo onerebilirim

duman_cat_world

Kaliteli ve ucuz mu? Öyle bir mama olsa biz gidip ennn pahalı mamaları almazdık.

O fiyat bandında mystic veya felicia öneririm.

Sakatat ağırlıklı etlerle vs desteklemeyi unutmayınız.

simbakedi

bozita guzel markadir aslinda eger butcenize uygunsa ve kucuk irk icin varsa mamasi bakabilirsiniz

Anatolian Premium Kuzulu Yetişkin Köpek Mamasına geçtim 18 kg paketlemesi iyi sorun yaşamadım geçişte de fiyatı baya uygun yeni ürün diye sanırım fiyatları da uygun baya fiyat performans maması arayışınız varsa bakabilirsiniz

Palyaco

Gelin kaliteyi ucuza aldım exclusion kedi köpek mamasinda n.1.1 de yüzde elli indirim 12 kiloda 175 tl indirim exclusuion mamayi sepete ekleyin kupon seç tıklayın indirimli alin

tugcecet

kalitesini belirleyen pahalılığı değil aslında içeriği içindekiler önemli kaliteli olduğunu düşündüğümüz bazı pahalı mamalar bizi yanıltıyor.. teşekkürler

tugcecet

teşekkürler