Yeni Kedi İhtimali

TarcinBey

Tarcin beyimin yanina yeni bir kedi almak istiyorum. İnstagram da bi sayfadan sahiplenmiştim tarcin beyimizi. Yine ayni sayfadan bakiyorum anneme gosteriyorum çok tatli falan diyor sicak sicak bakiyor ama yine de geciştiriyor alma konusuna gelince. Gerçi tarcini da istememişti ama çok seviyor şimdi. Nasil ikna edebilirim? Bide dişi erkek seçimi önemli mi Yavru almak istiyorum fakat büyük kedinin de tatliligini yaşamak istiyorum gerçi cabuk kaybederim yaşi büyük olursa da :( siz ne onerirsiniz

17 CEVAP

TarcinBey

Aslinda tam tersi ben siyah kedi daha çok seviyorum

Askusum

Bence de siyah olanı alın hem daha küçük hemde renginden dolayı çoğu kişi maalesef dışlayabilir :(