Sizce Kedimi Kısırlastirmali Miyim

Sercios

Kedimi kisirlastirmali miyim sizce

11 CEVAP

dollfacepersian

Lütfen şu yazıyı sonuna kadar okuyun. Nedenini,kısırlaştırmazsanız neler olabileceğini ve birçok konuyu anlatıyor https://kedilibirhayat.com/2013/11/26/neden-kedilerimizi-kisirlastirmaliyiz/

sezind

Kısırlaştırmanız hem sizin için hem de kediniz için en iyisi olacaktır. @dollfacepersian'ın gönderdiği linki mutlaka baştan sona okuyun zaten "kısırlaştırmalıyım" diyeceksiniz.

sezind

Yazının tamamını okudunuz mu? Kısırlaştırılmadığı için kafası büyüklüğünde tümör çıkan dişi kediyi okumadınız galiba?

KedimVar

Sorun cikarip cikarmamasi onemli degil zaten. Onemli olan sagligi.

Alfam

Kısırlaştırmak dişi kedilerin ömrünü uzatıyor erkek kediler için de dişi kedoler içinde doğru olanı kısırlaştirmaktir

Goupe

kedinizi şuan istesenizde kısırlaştıramazsınız en az 7 veya 9 aylık olması lazımdı herhalde

KedimVar

Disi mi erkek mi? Kac aylik? Bence kisirlastirmaniz lazim. Onun sagligi icin.

Sercios

Kedim disi iki bucuk aylik

Sercios

Bide sagligi icin dedniz ya yaptirmasam nolur

Sercios

Okudum ama disi kedi pek sorun cikarmiyomus

SelinTuksal

Bu kadar küçükken kısırlaştırmayın ama. Biraz büyüsün, sonra kısırlaştırırsınız. 2,5 ayda kısırlaştırmak doğru değil bence.