Kedim İçten Titriyor

Ceyydap

Merhabalar, kedim bu hafta 3 kere uzun sürmese de titremeye başladı kaburgalarına ve partilerine kadar titriyor. Veterinerlim sıkıntı değil dese de içim rahat değil ciddi bir rahatsızlığı var mıdır?

8 CEVAP

zfrshn

Kedilerin keyifli iken guruldaması olmasın ilk kedinizmi?

Ceyydap

İkinci kedim ama ilk kez karşılaştım hirildamak değil bizimkisi üşüyor desem değil bacaklarına kulaklarıma kadar titriyor anlam veremiyorum

BayTarcin

Muhtemelen uyurken yapıyordur benim kedim de yapıyor kabus gördüğü içindir diye düşünüyorum ama bilemiyorum

Ceyydap

Uyurken değil de uyanıkken yaşadık biz bu durumu

zfrshn

Bir şeyden korkmuş olabilir devam eder ise vete müracaat edin.

Palyaco

Uyanıkken yapıyorsa bir test yaptırın derim devamlı yapıyorsa titreme

septikbaykus

Uyanık olduğu zamanda da guruldar kediler. Sadece uykuda değil. Mama isterken ada vapuru gibi gurluyor misal